Augant elektromobilių populiarumui visame pasaulyje, kyla poreikis didinti efektyvių, patikimų ir prieinamų įkrovimo stotelių infrastruktūrą. Elektromobilių įkrovimo stotelių projektavimas ir montavimas tampa neatsiejama miestų planavimo ir transporto sektoriaus dalimi, siekiant užtikrinti tvarią ateities mobilumo viziją.

Projektavimas

Efektyvus įkrovimo stotelių projektavimas yra esminis žingsnis skatinant elektromobilių naudojimą ir pereinant prie tvaresnio transporto. Siekiame užtikrinti sklandų ir veiksmingą elektromobilių įkrovimą. Kuriame bei diegiame unikalius įkrovimo infrastruktūros sprendimus jūsų gyvenamiesiems namams, verslui ar viešosioms vietoms. Dirbame tiek su NT vystytojais tiek su gyvenamų namų bendrijomis.

EV Konsultavimo paslaugos

Mūsų projektavimo procesas siekia užtikrinti, kad įkrovimo stotelės būtų įrengtos strategiškai gerose ir lengvai pasiekiamose vietose, tokiose kaip prekybos centrai, degalinės, darbo vietos ar poilsio zonos. Be vietos prieinamumo, mes atsižvelgiame į infrastruktūros aspektus, tokius kaip elektros tinklo pajėgumai ir kabelių trasų planavimas, kad ateityje būtų galima lengvai didinti įkrovimo galias prie augančios elektromobilių paklausos.

Sėkmingas projektavimas prasideda nuo išsamios vietos analizės, kurioje atsižvelgiama į elektromobilių vairuotojų įpročius, poreikius, vietos patogumą ir kliento poreikius.  Svarbu įvertinti vairuotojų įkrovimo įpročius, siekiant išsiaiškinti, kurios vietos lankomiausios, kiek laiko trunka įkrovimas ir koks yra pageidaujamas įkrovimo galios dydis. Tai padeda suprasti, kokias vietas dažniausiai lanko vairuotojai, ir pagal tai optimaliai išdėstyti įkrovimo stoteles.

Montavimas

Montavimo paslaugos tiek verslams, tiek fiziniams asmenims visoje Lietuvoje. Nesvarbu, ar jums reikia vienos įkrovimo stotelės savo namams, ar viso stotelių parko verslui, mes galime pasiūlyti tinkamiausią sprendimą. Stoteles galima sumontuoti įvairiose lokacijose: ant stovų, ant sienų, garažuose ir kitose vietose. Atsižvelgiame į individualius poreikius ir užtikriname kokybišką bei profesionalų darbą. Nepriklausomai nuo projekto apimties ar sudėtingumo, mes turime patirties ir įgūdžių, kad užtikrintume kokybišką ir efektyvų montavimą kiekvienam klientui. Užtikriname ne tik profesionalų įkrovimo stotelių montavimą, bet ir visišką jų paruošimą naudojimui. Atliksime stotelių konfigūravimą, testavimą ir klientų edukaciją, kaip jomis naudotis.

Įkrovimo stotelių montavimas