Parduotuvė

Kabelio ilgis

Jungties tipas

Galia

Didžiausia srovė

Maitinimas

Gamintojas

Kaina

Rodoma 1–24 iš 132

EV + siūlo EV įkrovimo sprendimus elektromobilių savininkams ir įmonėms. Teikiame elektromobilių įkrovimo stoteles, įkrovimo laidus, plačias elektromobilių žinias ir aptarnavimą. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite visą įkrovimo įrangą, skirtą įkrovimui namuose ir kitus mobilius sprendimus. Siūlome platų elektromobilių įkrovimo laidų pasirinkimą namams, darbo vietai ar viešam įkrovimui. Be to, mūsų komanda gali patarti, kurie gaminiai geriausiai atitinka jūsų elektros įkrovimo poreikius, taip pat suteikti pagalbą po pardavimo.

Kodėl pirkti EV įrangą iš EV +

• Suteikiame iki 24 mėnesių garantiją savo elektromobilių įkrovimo produktams
• Visiems gaminiams naudojame ekologiškas ir perdirbamas pakuotes
• EV + komanda pasiūlys jums geriausią klientų aptarnavimą – pagalba ir patarimai dėl dominančių produktų
• Mūsų įkrovimo kabeliai yra sertifikuoti CE ir TUV
• Aukštos kokybės įkrovimo įranga, idealiai tinkanti naudoti tiek buityje, tiek viešąjame sektoriuje
• Teikiame greitą ir saugų pristatymą visame pasaulyje su UPS arba DPD siuntimo tarnyba

Visada siekiame savo vertinamiems klientams teikti pačias geriausias paslaugas ir konkurencingas visų mūsų elektromobilių įkrovimo kabelių ir kitų EV gaminių kainas.

Ekologiškas įpakavimas

Tarša plastiku visame pasaulyje kasdien didėja. Štai kodėl naudojame ekologiškas pakuotes, kurias lengva perdirbti ir kurios yra saugios aplinkai. Mes skatiname naudoti atsinaujinančias/daugkartinio naudojimo medžiagas, todėl savo produktus pakuojame į aplinką tausojančią pakuotę. O montavimo ar kitą informaciją siunčiame elektroniniu paštu, užuot naudoję nereikalingą popierių.

Elektromobilių įkrovimo produktai internetu

Visi mūsų elektromobilių įkrovimo laidai yra įvairaus ilgio, amperų bei fazių, kad geriausiai atitiktų jūsų individualius elektromobilio poreikius. Nesvarbu, ar ieškote namų ar viešo įkrovimo sprendimo, pas mus rasite įvairių įkrovimo produktų, iš kurių galėsite rinktis tinkamiausią. Jei nesate tikri, koks laidas suderinamas su jūsų elektromobiliu, EV specifikacijas rasite čia.

Tiems, kurie ieško įkrovimo laidų

Nepriklausomai nuo to, ar ieškote įkrovimo laido, kurį galėtumėte naudoti su privačia įkrovimo stotele, ar su viešąja įkrovimo stotele, siūlome jums didelį pasirinkimą. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite visas prekes pagal tam tikras kategorijas. Adapteriai ir elektromobilių įkrovimo priedai, kaip kabelio laikiklis, įkrovimo stotelės stovas ar elektromobilių įkrovimo vietos ženklas, taip pat yra atitinkamose kategorijose. Jei nežinote, ar neesate tikri koks produktas yra geriausias jūsų elektromobiliui, nedvejokite ir susisiekite su mūsų ekspertų komanda.

Type 1 jungtis

Type 1 jungtis (SAE J1772) yra vienfazis kištukas, galintis įkrauti jūsų automobilį iki 7,4 kW. Šis standartas dažniausiai naudojamas amerikietiškuose ir azijietiškuose automobilių modeliuose. Norint įkrauti tokį automobilį iš Type 2 europietiško įkrovimo kabelio, reikia naudoti adapterį.

Type 2 jungtis

Type 2 jungtis (IEC 62196) yra pagrindinis Europoje naudojamas kištukas. Beveik visi Europos elektromobiliai turi tokio tipo kištukinius lizdus. Jis gali įkrauti iki 22 kW galios ir yra vienfazis arba trifazis.

Schuko jungtis

Yra elektrinių transporto priemonių, pavyzdžiui, motorolerių, kuriuose naudojami įkrovikliai su schuko kištuku. Tokio tipo įkrovimui reikalingas adapteris, kuris paverčia schuko kištuką į Type 2 jungtį.

Nešiojamas įkroviklis (portabilus)

Kalbant apie nešiojamą / buitinį įkrovimą, yra dvi galimybės:
1. Type 1 ir Type 2 nešiojamas įkrovimo laidas su schuko kištuku, yra skirtas įkrauti automobilį iš pagrindinių buitinių lizdų. Ši parinktis suteikia iki 3,6 kW įkrovimo Europoje. Kai kuriose viešosiose įkrovimo stotelėse taip pat būna įrengtas buitinis lizdas. Nešiojamas įkrovimo kabelis visada yra gera alternatyva ir puikus įkrovimo sprendimas.
2. Type 1 ir Type 2 tipo nešiojamasis įkrovimo laidas su CEE kištuku. Šis įkrovimo laidas yra vienfazis (mėlynos spalvos kištukas) iki 7,2 kW ir trifazis (raudonas spalvos kištukas) iki 22 kW.

AC (kintamosios srovės) įkrovimo stotelės

Kai turite elektromobilį, labai svarbu pradėti dieną su pilna baterija. Naktinis įkrovimas yra geriausias būdas užtikrinti, kad pakaks elektros jūsų kasdieniam atstumų važinėjimui. EV charge + galite rasti įkrovimo stoteles savo darbo vietai, namams bei privačiai ar viešai automobilių stovėjimo vietai. Įkrovimo stotelės gali būti montuojamos ant žemės arba ant sienos ir gali įkrauti iki 2x22kW.

DC (nuolatinės srovės) įkrovimo stotalės

Pagrindinis skirtumas tarp kintamosios srovės ir nuolatinės srovės įkrovimo stotelių yra laikas, per kurį įkraunamas automobilis. Šio tipo įkrovikliuose keitiklis yra pačioje įkrovimo stotelėje ir srovę tiekia tiesiai į elektromobilio akumuliatorių. Dauguma keleivinių elektrinių transporto priemonių įsikrauna iki 80 % nuo 15 iki 45 minučių. Šiuo metu yra trijų tipų nuolatinės srovės įkrovimas: CHAdeMO, kuris daugiausia naudojamas Šiaurės Amerikoje, Kombinuota įkrovimo sistema (CCS), naudojama Europoje, ir Tesla Supercharger.