Sveiki atvykę į mūsų internetinę parduotuvę! Evchargeplus.lt ir jų partneriai teikia jums savo paslaugas laikydamiesi šių sąlygų. Jei lankotės ar apsipirkote šioje svetainėje, sutinkate su šiomis sąlygomis. Prašome jas atidžiai perskaityti. Žemiau pateiktos bendrosios pardavimo sąlygos reglamentuoja sutartinius santykius tarp „Vartotojo“ (toliau - „Jūs“ arba „Klientas“) ir evchargeplus.lt (toliau - „Mes“ arba „Svetainė“), priklausančio įmonei UAB „Evokas“.

Elektroninė komunikacija

Kai lankotės evchargeplus.lt arba siunčiate mums el. laiškus, su mumis bendraujate elektroniniu būdu. Jūs sutinkate gauti pranešimus iš mūsų elektroniniu būdu. Mes su jumis susisieksime el. paštu arba skelbdami pranešimus šioje svetainėje. Jūs sutinkate, kad visos sutartys, pranešimai, informacijos atskleidimai ir kiti pranešimai, kuriuos mes jums teikiame elektroniniu būdu, atitinka visus teisinius reikalavimus, kad tokie pranešimai būtų raštu.

Autorinės teisės

Visas šioje svetainėje pateikiamas turinys, pvz. tekstas, grafika, logotipai, mygtukų piktogramos, vaizdai, garso įrašai, skaitmeniniai atsisiuntimai, duomenų rinkiniai ir programinė įranga, yra evchargeplus.lt ar jo turinio tiekėjų nuosavybė ir yra saugoma tarptautinių autorių teisių įstatymais. Viso šios svetainės turinys yra išskirtinė evchargeplus.lt nuosavybė, autorių teisių ir evchargeplus.lt tinklalapio saugoma šioje kolekcijoje ir taip pat saugoma tarptautinių autorių teisių įstatymais.

Pristatymo sąlygos

Visas siuntimas vyksta per DPD ir UPS siuntos paslaugas. Atlikus užsakymą ir sumokėjus, klientui bus išsiųsta siuntos sekimo informaciją. Dėl gabenimo už ES ribų susisieksime su jumis prieš išsiųsdami informaciją, kad informuotume apie papildomas pristatymo išlaidas. Pristatymas į Pietų Europą ar tolimus atstumus gali užtrukti ilgiau, kaip ir nurodyta mūsų standartinėse pristatymo parinktyse. Standartinės pristatymo galimybės Europos Sąjungoje:

  • DPD/UPS standartinis siuntimas 1 - 2 darbo dienos - 3.5 € / 1 siuntai

Prekiniai ženklai

„Evchargeplus.lt“ prekės ženklai ir drabužiai su jų atributika negali būti naudojami jokiems produktams ar paslaugoms, kurie nėra „evchargeplus.lt“, ir kurie gali suklaidinti klientus, arba bet kokiu būdu, sumenkinti ar diskredituoti evchargeplus.lt. Visi kiti šioje svetainėje rodomi prekių ženklai, priklausantys ne evchargeplus.lt ar jos dukterinėms įmonėms, yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė nors ir yra susiję ar remiami evchargeplus.lt ar jos dukterinių įmonių.

Licenzija ir prieiga prie svetainės

„Evchargeplus.lt“ suteikia jums ribotą licenziją patekti į šią svetainę ir asmeniškai ją naudoti, bet ne atsisiųsti (išskyrus puslapių talpyklą) ar modifikuoti ją ar bet kurią jos dalį, išskyrus aiškų rašytinį evchargeplus.lt sutikimą. Ši licenzija neapima šios svetainės ar jos turinio perpardavimo ar komercinio naudojimo, bet kokio produktų sąrašų, aprašų ar kainų rinkimo ir naudojimo, bet kokio išvestinio šios svetainės ar jos turinio naudojimo, bet kokio paskyros informacijos atsisiuntimo ar kopijavimo; kito prekybininko nauda, ar bet koks duomenų gavybos, robotų ar panašių duomenų rinkimo ir ištraukimo įrankių naudojimas. Ši svetainė ar jos dalis negali būti atgaminami, kopijuojami, parduodami, perparduodami, lankomi ar kitaip naudojami jokiems komerciniams tikslams be aiškaus rašytinio evchargeplus.lt sutikimo. Negalite įreminti fono ar naudoti iškarpymo būdų, kad pridėtumėte evchargeplus.lt ir mūsų partnerių prekės ženklą, logotipą ar kitą nuosavybės teise saugomą informaciją (įskaitant vaizdus, ​​tekstą, puslapio išdėstymą ar formą) be aiškaus rašytinio sutikimo. Negalite naudoti jokių metažymų ar bet kokio kito „paslėpto teksto“ naudodami evchargeplus.lt vardą ar prekių ženklus be aiškaus rašytinio evchargeplus.lt sutikimo. Bet koks neteisėtas naudojimas nutraukia evchargeplus.lt suteiktą leidimą ar licenciją. Jums suteikiama ribota, atšauktina ir neišskirtinė teisė sukurti hipersaitą į „evchargeplus.lt“ pagrindinį puslapį tol, kol nuoroda atspindi „evchargeplus.lt“ partnerius ar jų produktus ar paslaugas neteisingai, klaidinančiai, niekinančiai, ar kitaip įžeidžiančiai. Negalite naudoti evchargeplus.lt logotipo ar kitos patentuotos grafikos ar prekės ženklo kaip nuorodos dalies be aiškaus rašytinio sutikimo.

Jūsų narystės paskyra

Jei naudojatės šia svetaine, esate atsakingas už savo paskyros ir slaptažodžio konfidencialumo išlaikymą ir prieigos prie kompiuterio apribojimą, taip pat sutinkate prisiimti atsakomybę už visą veiklą, atliekamą naudojant jūsų paskyrą ar slaptažodį. Jei esate jaunesnis nei 18 metų, mūsų svetainę galite naudoti tik dalyvaujant tėvams ar globėjams. „Evchargeplus.lt“ ir jo partneriai pasilieka teisę savo nuožiūra neteikti paslaugų, uždaryti paskyras, pašalinti ar redaguoti turinį ar atšaukti užsakymus. Mūsų produktų kainos gali būti keičiamos be jokio įspėjimo.

Atsiliepimai, komentarai, el. paštas ir kitas turinys

Lankytojai gali skelbti apžvalgas, komentarus ir kitą turinį ir teikti pasiūlymus, idėjas, komentarus, klausimus ar kitą informaciją, jei tik turinys nėra neteisėtas, nešvankus, grasinantis, šmeižikiškas, nesikesina į privatumą, nepažeidžia intelektinės nuosavybės teisių, ar yra kitaip žalingas trečiosioms šalims ar yra nepageidaujamas ir nesudarytas iš programinės įrangos virusų, politinių kampanijų, komercinių raginimų, grandininių laiškų, masinių laiškų ar bet kokio „šlamšto“. Jūs negalite naudoti melagingo el. pašto adreso, apsimesti kitu asmeniu ar subjektu ar kitaip falsifikuoti kortelės ar kito turinio kilmę. Evchargeplus.lt pasilieka teisę (bet ne pareigą) pašalinti ar redaguoti tokį turinį, tačiau reguliariai neperžiūri paskelbto turinio. Jei skelbiate turinį arba pateikiate medžiagą ir jei nenurodome kitaip, jūs suteikiate evchargeplus.lt ir jo partneriams neišimtinę, nemokamą, amžiną, neatšaukiamą ir visiškai sublicenzijuojamą teisę naudoti, atgaminti, modifikuoti, pritaikyti, publikuoti , versti, kurti išvestinius kūrinius, platinti ir rodyti tokį turinį visame pasaulyje bet kurioje laikmenoje. Jūs suteikiate evchargeplus.lt ir jo partneriams bei sublicenzijuotosioms teisėms naudoti vardą, kurį pateikiate kartu su tokiu turiniu, jei jie taip nusprendžia. Jūs patvirtinate ir garantuojate, kad turite visas teises į jūsų paskelbtą turinį ar kitaip kontroliuojate, kad turinys yra tikslus, jūsų pateikto turinio naudojimas nepažeidžia šios politikos ir nepadarys žalos jokiam asmeniui ar subjektui ir kad jūs kompensuosite evchargeplus.lt ar jo partneriams visas pretenzijas, kilusias dėl jūsų pateikto turinio. Evchargeplus.lt turi teisę, bet ne pareigą stebėti ir redaguoti ar pašalinti bet kokią veiklą ar turinį. Evchargeplus.lt neprisiima jokios atsakomybės už bet kokį jūsų ar trečiosios šalies paskelbtą turinį.

Praradimo rizika

Visos prekės, perkamos iš evchargeplus.lt, yra pagamintos pagal siuntimo sutartį. Iš esmės tai reiškia, kad tokių daiktų praradimo ir nuosavybės teisių rizika perduodama jums, kai mes pristatome juos vežėjui.

Produktų aprašymai

Evchargeplus.lt ir jo partneriai stengiasi būti kuo tikslesni. Vis dėlto, evchargeplus.lt negarantuoja, kad produkto aprašymas ar kitas šios svetainės turinys yra tikslus, išsamus, patikimas, atnaujinamas, ar be klaidų. Jei pats evchargeplus.lt siūlomas produktas nėra toks, koks aprašytas, vienintelis sprendimas yra grąžinti jį nepanaudotą.

„Evchargeplus.lt“ įdėjo visas pastangas, kad kuo tiksliau atvaizduotų parduotuvėje atsirandančias mūsų gaminių spalvas ir vaizdus. Mes negalime garantuoti, kad jūsų kompiuterio monitoriaus bet kokios spalvos atvaizdavimas bus tikslus.

Mes pasiliekame teisę, bet neprivalome, apriboti savo produktų ar paslaugų pardavimą bet kuriam asmeniui, geografiniam regionui ar jurisdikcijai. Šia teise galime naudotis kiekvienu atveju atskirai. Mes pasiliekame teisę apriboti siūlomų produktų ar paslaugų kiekį. Visi produktų aprašymai ar kainodara gali būti keičiami bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo, mūsų nuožiūra. Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu nutraukti bet kurio produkto gamybą. Bet koks šioje svetainėje pateiktas bet kokio produkto ar paslaugos pasiūlymas yra negaliojantis, jei tai draudžiama.

GARANTIJŲ ATSISAKYMĄ IR ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMĄ ŠIOJE SVETAINĖJE EVCHARGEPLUS.LT TEIKIA „KAIP YRA“ IR „KAIP YRA PRIEINAMA“. EVCHARGEPLUS.LT NEPATEIKIA JOKIŲ TIESIOGINIŲ AR NETIESIOGINIŲ PAREIŠKIMŲ AR GARANTIJŲ DĖL ŠIOS SVETAINĖS VEIKIMO AR ŠIOJE SVETAINĖJE ESANČIOS INFORMACIJOS, TURINIO, MEDŽIAGŲ AR PRODUKTŲ. JŪS AIŠKIAI SUTINKATE, KAD NAUDODAMIESI ŠIA SVETAINE RIZIKUOJATE TIK JŪS. VISA APIMTIMI, KURIĄ LEIDŽIA TAIKOMI ĮSTATYMAI, EVCHARGEPLUS.LT ATSISAKO VISŲ TIESIOGINIŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT, BET NEAPSIRIBOJANT, NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO PREKIAUTI IR TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI. EVCHARGEPLUS.LT NEGARANTUOJA, KAD ŠIOJE SVETAINĖJE, JOS SERVERIUOSE AR EL. LAIŠKUOSE, SIUNČIAMUOSE IŠ EVCHARGEPLUS.LT, NĖRA VIRUSŲ AR KITŲ KENKSMINGŲ KOMPONENTŲ. EVCHARGEPLUS.LT NEBUS ATSAKINGA UŽ JOKIĄ ŽALĄ, PATIRTĄ NAUDOJANT ŠIĄ SVETAINĘ, ĮSKAITANT, BET NEAPSIRIBOJANT, TIESIOGINĘ, NETIESIOGINĘ, ATSITIKTINĘ, BAUDŽIAMĄJĄ IR PASEKMINĘ ŽALĄ. TAM TIKRI VALSTYBĖS ĮSTATYMAI NELEIDŽIA APRIBOTI NUMANOMŲ GARANTIJŲ AR NEĮTRAUKTI AR APRIBOTI TAM TIKROS ŽALOS. JEI JUMS GALIOJA ŠIE ĮSTATYMAI, KAI KURIE AR VISI AUKŠČIAU IŠVARDYTI ATSISAKYMAI, IŠSKYRIMAI AR APRIBOJIMAI GALI BŪTI JUMS NETAIKOMI, IR JŪS GALITE TURĖTI PAPILDOMŲ TEISIŲ.

Atsiskaitymo ir paskyros informacijos tikslumas

Mes pasiliekame teisę atsisakyti bet kokio užsakymo, kurį pas mus pateikiate. Savo nuožiūra galime apriboti ar atšaukti užsakymą vienam asmeniui, namų ūkiui ar užsakymui perkamus kiekius. Šie apribojimai gali apimti užsakymus, pateiktus toje pačioje kliento paskyroje arba pagal tą pačią kredito kortelę, ir (arba) užsakymus, kurie naudoja tą patį atsiskaitymo ir (arba) pristatymo adresą. Tuo atveju, jei pakeisime užsakymą arba jį atšauksime, galime pabandyti jums apie tai pranešti susisiekdami su el. pašto adresu ir (arba) atsiskaitymo adresu / telefono numeriu, nurodytu užsakymo metu. Mes pasiliekame teisę apriboti arba uždrausti užsakymus, kuriuos, mūsų nuomone, pateikia pardavėjai, perpardavėjai ar platintojai.

Jūs sutinkate pateikti dabartinę, išsamią ir tikslią visų mūsų parduotuvėje įsigytų pirkinių ir paskyros informaciją. Jūs sutinkate nedelsiant atnaujinti savo paskyrą ir kitą informaciją, įskaitant el. pašto adresą ir kreditinės kortelės numerius bei galiojimo pabaigos datas, kad galėtume užbaigti jūsų operacijas ir prireikus susisiekti su jumis.

Saugus apmokėjimas

Šiuo metu įmonė siūlo 3 būdus atsiskaityti už jūsų užsakymą, „PayPal“, debeto / kreditine kortele ir tiesioginiu banko pavedimu. Norėdami sužinoti visas naudojimo sąlygas, kreipkitės į „PayPal“. „PayPal“ mokėjimams atlikti galite naudoti daugumą debetinių ir kreditinių kortelių, turinčių registruotą atsiskaitymo adresą. Nurodymai, kaip mokėti banko pavedimu į evchargeplus.lt, bus pateikti produktų ar paslaugų užsakymo proceso metu. Evchargeplus.lt mūsų serveriuose nesaugo jokios kreditinės kortelės informacijos.

Taikytini įstatymai

Taikomi įstatymai - kiek tai leidžia įstatymai, šios paslaugų teikimo sąlygos ir visos atskiros sutartys, pagal kurias mes teikiame jums paslaugą ar produktus, bus reglamentuojamos ES Sandraugos įstatymais, nenurodant teisės kolizijų principų, o jūs ir mes sutinkame su išimtine teismų jurisdikcija ir vieta Lietuvoje, ES visuose ginčuose, kylančiuose ar susijusiusiuose su Paslaugos naudojimu.

Gražinimo politika

Evchargeplus.lt priima siuntas pinigų grąžinimui ar mainus, jei:

14 dienų - įsigytas prekes galite grąžinti į evchargeplus.lt per 14 dienų nuo tos dienos, kai jos buvo jums pristatytos. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, su visomis dalimis ir priedais, tos pačios būklės, kokią ją gavote, ir originalioje pakuotėje. RMA - prieš grąžindami prekę, susisiekite su mumis adresu sales@evchargeplus.com ir paaiškinkite grąžinimo priežastį, išsamią informaciją apie užsakymą ir tai, ar norite grąžinti pinigus, ar pasikeisti. Prireikus išduosime jums RMA numerį, kurį turėsite įdėti į grąžinamos prekės pakuotę kartu su originalios užsakymo informacijos kopija. Mes nepriimame daiktų, kuriems nebuvo išduotas RMA. Sąlyga - prekė turi būti nenaudota, nepažeista, kartu su visomis dalimis ir priedais, tokios pačios būklės, kurioje jūs ją gavote ir originalioje pakuotėje.

Pristatymas - supakuokite daiktą, kad jis nebūtų pažeistas transportavimo metu. Apsaugokite pakuotę pagal jos vertę, nes būsite laikomi atsakingi už gabenimo metu įvykdytą žalą. Naudokitės siuntimo paslauga, leidžiančia stebėti siuntinio lokaciją. Jūs esate atsakingas už visų siuntos gabenimo ir draudimo išlaidų apmokėjimą. Jei norite pakeisti savo prekę, taip pat būsite atsakingi už visas naujos prekės pristatymo išlaidas.

Grąžinimo adresas – jis bus išsiųstas jums el. paštu po jūsų prašymo grąžinti.

Mums gavus jūsų siuntą - kai gausime ir patikrinsite jūsų grąžintą prekę, mes jums atsiųsime el. laišką, kuriame informuosime, kad ją gavome ir ar jūsų prašymas grąžinti pinigus ar pakeisti buvo patvirtintas. Mes galime taikyti mokestį už trūkstamus ar naudotus priedus.

Atsargų papildymo mokestis - už prekes su trūkumais evchargeplus.lt taiko atsargų papildymo mokestį, lygų 15% kiekvienos grąžintos prekės pradinei pirkimo kainai        . Šis mokestis bus išskaičiuotas iš jūsų grąžinamosios išmokos, arba jei jūs paprašėte pakeisti prekę, evchargeplus.lt turės gauti mokestį prieš išsiunčiant naują prekę.

Pinigų grąžinimas - jei grąžinimas bus patvirtintas, kreditas bus automatiškai pritaikytas jūsų kredito kortelei arba originaliam mokėjimo metodui. Gali praeiti šiek tiek laiko, kol ši grąžinimo suma atsiras jūsų sąskaitoje, todėl prieš susisiekdami su evchargeplus.lt, pasitarkite su kredito kortelių įmone, banku ar kitais mokėjimo paslaugų tiekėjais.

Prekės keitimas - jei keitimas bus patvirtintas, mes išsiųsime jums naują daiktą, jei bus sumokėti visi galimi atsargų papildymo ir siuntimo mokesčiai.

Svetainės politika, modifikavimas ir atskiriamumas

Peržiūrėkite kitas mūsų politikas, tokias kaip privatumo ir slapukų politika, paskelbtus šioje svetainėje. Ši politika taip pat reglamentuoja jūsų apsilankymą EVchargeplus.lt. Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti savo svetainę, politiką ir šias naudojimo sąlygas. Jei kuri nors iš šių sąlygų bus laikoma negaliojančia, ar dėl bet kokios priežasties neįgyvendinama, ši sąlyga bus laikoma atskirta ir neturės įtakos likusių sąlygų galiojimui ir vykdomumui.

Kontaktai

EV +
Įmonė: UAB Evokas

Chemijos g. 27B, Kaunas
51332 Lietuva
Tel.: + 370 657 62 192
El-Paštas: sales@evchargeplus.com
Interneto svetainė: evchargeplus.lt

Klausimai

Klausimus, susijusius su mūsų naudojimo sąlygomis, privatumo politika ar kita su politika susijusią medžiagą, galite nukreipti mūsų darbuotojams spustelėję meniu nuorodą „Susisiekite su mumis“. Arba galite atsiųsti mums el. laišką šiuo adresu: sales@evchargeplus.com