Vienfazis ABB elektros energijos skaitiklis

172.73

  • Paskirsto įvado galią
  • 65A / 230V / Vienfazis
  • Aprobuotas pagal MID bei turi ir IEC aprobavimą
  • Apsaugos klasė IP20
Greitas pristatymas

Greitas pristatymas

Saugus atsiskaitymas

Saugus atsiskaitymas

Eko įpakavimas

Eko įpakavimas

24 mėn. garantija

24 mėn. garantija

Europe

  • Pristatymas per kurjerius UPS/DPD 1-2 d.d.

North America, South America, Asia, Africa

  • Pristatymas kurjeriu UPS/DPD 1-3d.d
Produkto kodas: EV-EM-AB-B21-RS485-MM Kategorija:

Vienfaziai ABB elektros energijos skaitikliai montuojami ant DIN bėgelio yra saugiai bei greitai instaliuojami. Skaitiklio pagrindinė paskirtis – paskirstyti įvado galią taip, kad elektromobilis nebūtų kraunamas didesne galia, nei gali būti kraunamas pagal momentinį elektros vartojimą. Skaitikliai tinkami statyti į paskirstymo skydus bei mažus modulinius elektros energijos paskirstymo skydelius, kad padėtų užtikrinti, jog kiekvieną akirmką elektromobilis būtų įkraunamas didžiausia galima galia.

Pagrindinės vienfazio ABB elektros energijos skaitiklio savybės:

Bendrieji ypatumai

Vienfaziai ABB elektros energijos skaitikliai (B serijos) yra universalūs daugeliui pritaikymų ir instaliacijų. Skaitiklio meniu patogu naršyti naudojantis esančiais mygtukais. Skaitiklio nustatymams konfigūruoti reikia paspausti nustatymo (Set) mygtuką, kuris yra apsaugotas nuo nesankcionuoto naudojimo, kai skaitiklio priekyje esantis stiklinis gaubtelis yra uždarytas ir užplombuotas. Skaitiklio vartojama galia yra itin maža – mažiau 0,8 VA.

Komunikacija

B serijos skaitikliai palaiko nuotolinį duomenų surinkimą per impulsinį išėjimą arba nuosekliu ryšiu. Impulsinis išėjimas yra puslaidininkinė relė generuojanti impulsus proporcingai matuojamai energijai.  Visi B serijos skaitikliai turi infraraudonųjų spindulių sąsaja ryšiui su išoriniu nuoseklios komunikacijos adapteriu (serial communication adapter, SCA), pvz. KNX adapteriu.

Matavimo prietaiso režimas

B serijos skaitikliai gali indikuoti matuojamas vertes. Displėjuje galima matyti daug elektrinių parametrų. Priklausomai nuo skaitiklio versijos, galima gauti šiuos duomenis: aktyvioji galia, pilnoji galia, reaktyvioji galią, srovė, įtampa, dažnis ir galios koeficientas.

Įėjimai ir išėjimai

Standartinės konfiguracijos B serijos skaitikliai turi du įėjimus ir du išėjimus. Įėjimus galima naudoti impulsams iš pvz. vandens skaitiklio skaičiuoti arba išorinių prietaisų būsenoms nuskaityti. Išėjimus galima naudoti kaip impulsinius arba relinius išėjimus tokiems išoriniams prietaisams kaip kontaktorius ar aliarmo indikatorius (prijungtas per išorinę relę) valdyti.

Aprobavimai

B serijos skaitikliai yra aprobuoto tipo pagal IEC, ir jie yra aprobuoto bei patikrinto tipo pagal MID. MID yra Europos Komisijos Matavimo prietaisų direktyva (Measuring Instruments Directive) 2004/22/EC. MID tipo aprobavimas ir patikra yra privalomi skaitikliams, naudojamiems komercinei apskaitai Europos Sąjungoje ir Europos ekonominėje zonoje (EEA). Tipo aprobavimas atliekamas pagal standartus, kurie apima visus susijusius techninius skaitiklio aspektus. Tai apima klimatines sąlygas, elektromagnetinį suderinamumą (EMC), elektrinius reikalavimus, mechaninius reikalavimus ir tikslumą.

Tarifai

Tarifai valdomi per įėjimus arba komunikaciją.

Specifikacijos

Maksimali srovė

65A

Apsaugos klasė

IP20

Maitinimo galia

1-Fazė

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Failų priskirtų šiam produktui nėra.

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.