Pirmosios EV (elektrinės transporto priemonės) pirkimas

Pirmosios EV (elektrinės transporto priemonės) pirkimas

Pirkti savo pirmąjį automobilį yra ir įdomu ir sukelia stresą. Kalbant apie jūsų pirmąją elektrinę transporto priemonę (EV), atsiranda dar daugiau klausimų ir pasvarstymų.

Jei ketinate įsigyti EV, nesate pirmieji, elektra įkraunamų automobilių rinka Europoje 2017 m. Išsiplėtė 39%. Skaičiai yra dideli ir JAV, ten 2017 m. parduota beveik 200 000 EV, pardavimai, palyginti su 2016 m., padidėjo 25 %. Be to, 2018 m. birželio mėn. visame pasaulyje parduota apie 160 000 įkraunamų elektromobilių, o rinka išsiplėtė 75%. Bet esant tokiam dideliam EV variantų kiekiui, kaip sužinoti, kad išsirenki sau ir savo šeimai tinkamą variantą? Į kuriuos klausimus reikia atsakyti pirmiausia?

Koks jūsų biudžetas?

Pirma, prieš pradėdami rinkos tyrimą, svarbu įsitikinti, ar tam pirkiniui esate finansiškai pasirengę. Atsižvelgdami į tai, turėsite atsisėsti ir peržvelgti savo finansus bei realiai pasirinkti geriausią variantą, kurį galite sau leisti. Ar mokėsite grynaisiais, ar imsite paskolą? Kokia yra geriausia palūkanų norma, kurią galite gauti ir kaip tai veiks jums, atsižvelgiant į jūsų kredito istoriją?

Dar reikia apsvarstyti, ar norite įsigyti naują, ar naudotą EV. Naudotų elektromobilių galima rasti puikiomis kainomis ir jie paprastai mažiau panaudoti, nei kuru varomi automobiliai.

Sudarydami biudžetą taip pat galite atsižvelgti į EV išlaikymo išlaidas, palyginti su degalais varomais automobiliais. Kiek kainuos išlaikymas? Turėdami elektromobilį, sutaupysite tokiems dalykams kaip alyvos ir degalų papildymams, taip pat mokesčiams, nes pirksite ekologišką transporto priemonę.

Electric vehicle

Kurią pasirinkti?

Pirmojo EV pirkimas gali būti labai keblus, ypač naudojant visus šiandien galimus modelius. Atlikite tyrimus ir praleiskite laiką, kurio jums reikia, kad nuspręstumėte geriausią variantą.

Elektrinė transporto priemonė su baterija (BEV) ar įkraunama hibridinė elektrinė transporto priemonė (PHEV)
(BEV) ar (PHEV)

Vienas iš pirmųjų sprendimų yra, ar pirkti 100% BEV elektromobilį, ar „Įkraunamą hibridą“. PHEV naudoja ir įkraunamą bateriją, ir atsarginę kuro deginimo sistemą. Atsakymas į šiuos klausimus priklauso nuo jūsų gyvenimo būdo ir jūsų teikiamoms pirmenybėms.

  • Kada pasirinkti PHEV?

Atsižvelkite į kasdienę kelionę į darbą ir atgal. Ar ji ilga, ar nenuspėjama? Kai kurių BEV transporto priemonių važiuotinas atstumas įkrovus gali būti didesnis nei 320 kilometrų. Be to, jei darbe neturite prieigos prie įkrovimo stotelės ir negalėsite visada įkrauti per naktį, tai iššūkis valdyti visiškai elektromobiliu.

  • Kada pasirinkti BEV?

Ar darbe ar šalia jo yra įkrovimo stotelė? Ar jūsų kasdienė kelionė į darbą ir atgal yra trumpa ir nuspėjama? Tokiu atveju geras pasirinkimas bus visiškai elektra varomas automobilis.

Pasirinkę tinkamą, bei jūsų gyvenimo būdą atitinkantį EV, galite išvengti to, kad reikės ieškoti stotelės toli nuo namų. Be to, geriausias būdas pasirinkti jums tinkantį modelį yra kuo daugiau jų išbandyti.

EV charging station home boxĮkrovimas namuose

Apskaičiuodami EV pirkimo kainą, turėtumėte apsvarstyti namų įkrovimo stotelę, kuri padės jums įkrauti automobile per naktį. Turint savo įkrovimo stotelę namuose, įkrovimas bus greitesnis, saugesnis ir patikimesnis. Čia, „EV Charge +“, galite rasti įvairių EV įkrovimo stotelių, įskaitant „homebox“ įkroviklį.

Galiausiai, jūs taip pat turėtumėte išsiaiškinti ir pasižymėti įkrovimo vietas aplink miestą tiek tose vietose, kuriose dažnai lankotės, tiek šalia savo darbo. Jei kada nors pakliūsite iš namų ir jums reikės pasikrauti, naudinga žinoti, kur galite rasti artimiausią įkrovimo tašką.

Nesvarbu, ar perkate savo pirmąjį EV dėl ekologijos, ar tiesiog nenorite mokėti daugiau už sunaudojamą kurą, tikrai rasite tobulą transporto priemonę. Augant EV pardavimams ir kasmet pristatomų naujų modelių kiekiui, lengva rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį modelį.


EV+

One thought on “Pirmosios EV (elektrinės transporto priemonės) pirkimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *